Okna, Drzwi, Bramy i Ogrodzenia

Profesjonalne doradztwo, sprzedaż, serwis i montaż - ponad 22 lata doświadczenia

 • Bramy garażowe wszelkiego typu

 • Bramy garażowe wszelkiego typu

 • Bramy garażowe wszelkiego typu

 • Gotowe ogrodzenia modułowe lub na wymiar

 • Gotowe ogrodzenia modułowe lub na wymiar

 • Gotowe ogrodzenia modułowe lub na wymiar

 • Gotowe ogrodzenia modułowe lub na wymiar

 • Automatyka bram wjazdowych i garażowych

 • Automatyka bram wjazdowych i garażowych

 • Automatyka bram wjazdowych i garażowych

 • Drzwi zewnętrzne i wewnętrzne, pokojowe

 • Drzwi zewnętrzne i wewnętrzne, pokojowe

 • Drzwi zewnętrzne i wewnętrzne, pokojowe

 • Okna drewniane i z PCV wszelkiego typu

Montaż okien - Dźwig Mini Żuraw

Montaż dużych okien dźwigiem

Montaż okien małym dźwigiem – usługa montażu lub możliwość wynajęcia mini żurawia z operatorem mini dźwigu

Montaż okien dźwigiem jest konieczny w sytuacji, w której waga okna uniemożliwia wstawienia go w inny sposób. W takich sytuacjach mini dźwig lub inaczej Mini Żuraw sprawdza się idealnie.

Montaż dużych szyb małym dźwigiem

Montaż szyb małym dźwigiem – oferujemy wynajem dźwigu wraz z operatorem lub bezpośredni montaż

Montaż szyb dźwigiem Mini Żurawiem staje się konieczne, jeżeli szyba gabarytowo lub wagowo jest niemożliwa do wstawienia standardowymi metodami. Wówczas stosuje się przyssawki pneumatyczne, dzięki którym mały dźwig jest w stanie bez problemu uchwycić szybę lub okno w sposób bezpieczny.

Montaż tafli szkła małym dźwigiem, montaż elewacji

Przenośny dźwig Mini Żuraw – wynajem wraz z operatorem lub usługi montażu przez naszą firmę

Dźwig, a raczej mały dźwig, jaki posiadamy, umożliwia także montaż elewacji, montaż tafli szkła i innych elementów o dużych gabarytach i wadze, których zamontowanie w standardowy sposób jest niemożliwe. Dźwig może pracować zarówno na zewnątrz budynku, jak i wewnątrz, jeżeli tylko powierzchnia na to pozwala.

Mini Żuraw MAEDA – kilka informacji dodatkowych w formacie opisowym

Poniżej w formie opisowej zawieramy dodatkowe informacje techniczne i powiązane z dźwigiem Maeda

Mały dźwig firmy MAEDA jest doskonałym rozwiązaniem, kiedy potrzebny jest montaż okien dźwigiem, jak i w sytuacji, w której normalny dźwig nie jest w stanie dotrzeć do miejsca montażu. Doskonale sprawdzi się również w sytuacji, w której potrzebny jest montaż dużych szyb małym dźwigiem lub montaż tafli szkła.

Wszystko dzięki temu, że dźwig po złożeniu jest w stanie dotrzeć w miejsca, w które nie dotrze żaden inny dźwig lub podnośnik, czemu nie podoła także siła rąk ludzkich. 75 cm po złożeniu – tyle wynosi szerokość dźwigu. Ta niezwykle mała szerokość pozwala mu nawet na przejazd przez standardową futrynę drzwiową. Tak "szczupłą sylwetką" nie może poszczycić się chyba żaden dźwig, który potrafiłby aż tyle podnieść. Jego wydolność w podnoszeniu to 2,82 tony. Waga złożonego dźwigu to niespełna 2 tony. Ogranicznik momentu czy przekładnia hydrostatyczna wraz z czujnikiem przechylenia, jak i alarmem przechylenia systemem śledzenia toru plasują ten dźwig w czołówce najbardziej zwinnych urządzeń podnoszących.

Ta japońska technologia zadziwia nawet monterów najbardziej przyzwyczajonych do korzystania z różnego typu podnośników budowlanych. Montaż okien dźwigiem w miejscach publicznych zawsze przywołuje tłum gapiów i obserwatorów. Montaż dużych szyb małym dźwigiem albo montaż tafli szkła dźwigiem gdy odbywa się w miejscu publicznym, zatrzymuje zawsze nawet najbardziej obojętnego przechodnia. Tafle szkła trzymane jedynie za pomocą przyssawek pneumatycznych i podnoszone na spore wysokości u wielu budzą grozę i przerażenie w oczach.

Ten składany przenośny mini dźwig może precyzyjnie podnieść dowolne okno szybę, której i waga nie przekracza 2,82 tony i dokonać tego w przestrzeniach zupełnie niedostępnych dla dużych niemobilnych dźwigów czy innych podnośników.

 

O firmie

Kim jesteśmy - misja firmy

Istniejemy na rynku gnieźnieńskim od 22 lat, ciesząc się doskonałą opinią wśród naszych klientów. Jesteśmy największym salonem sprzedającym okna, drzwi, bramy i ogrodzenia w naszym regionie. Posiadamy ponad 800 m2 powierzchni wystawowej.

Baner przedstopka Dziemidowicz

MINI ŻURAW WYNAJEM

Nasze ekipy monterskie posiadają w swoim parku maszynowym mini żurawia japońskiej firmy Maeda. W dniach, w których mini żuraw nie bierze udziału w montażach możliwy jest jego wynajem.