Okna, Drzwi, Bramy i Ogrodzenia

Profesjonalne doradztwo, sprzedaż, serwis i montaż - ponad 22 lata doświadczenia

 • Bramy garażowe wszelkiego typu

 • Bramy garażowe wszelkiego typu

 • Bramy garażowe wszelkiego typu

 • Gotowe ogrodzenia modułowe lub na wymiar

 • Gotowe ogrodzenia modułowe lub na wymiar

 • Gotowe ogrodzenia modułowe lub na wymiar

 • Gotowe ogrodzenia modułowe lub na wymiar

 • Automatyka bram wjazdowych i garażowych

 • Automatyka bram wjazdowych i garażowych

 • Automatyka bram wjazdowych i garażowych

 • Drzwi zewnętrzne i wewnętrzne, pokojowe

 • Drzwi zewnętrzne i wewnętrzne, pokojowe

 • Drzwi zewnętrzne i wewnętrzne, pokojowe

 • Okna drewniane i z PCV wszelkiego typu

Mini Żuraw Wynajem

Mini Żuraw Wynajem

Wynajęcie mini żurawia – usługa – wynajęcie mini żurawia na godziny

Firma Dziemidowicz od ponad 20 lat zajmuje się profesjonalnym doradztwem, sprzedażą i montażem okien, drzwi, bram i ogrodzeń. Firma dodatkowo posiada dźwig Mini Żuraw japońskiej firmy MAEDA, który wykorzystuje podczas swoich montaży okien i innych elementów wagowo przekraczających możliwości podania ich siłą rąk ludzkich. Istnieje również możliwość wynajmu mini żurawia na godziny. Mini Żuraw Wynajem stanowi jeden z dodatkowych sposobów wykorzystania w firmie posiadanego urządzenia.

Mini Żuraw Wynajem z obsługą

Oferta Mini Żuraw wynajem z operatorem dźwigu, wynajem na godziny pracy

Każde urządzenie bez specjalistycznej obsługi i w nieumiejętnych rękach stanie się bezużyteczne. Przy tak odpowiedzialnych zadaniach, jakie wykonuje się przy pomocy tego dźwigu, obsługa przez wykwalifikowanego i doświadczonego operatora gwarantuje zarówno bezpieczeństwo, jak i efektywność wykorzystania dźwigu. Mini Żuraw Wynajem z obsługą jest zatem usługą gwarantującą efektywne i bezpieczne wykorzystanie urządzenia i jego potencjału.

Mini Żuraw budowlany

Usługi mini żurawiem budowlanym Mini żuraw budowlany wynajem z obsługą

Samo urządzenie nazywane jest również pełniej jako Mini Żuraw budowlany. Jego wykorzystanie w budownictwie nierzadko rozwiązuje wiele problemów technicznych, zwłaszcza tych dotyczących "podawania" monterom elementów wielkogabarytowych, wielkowagowych, ujmując prosto ciężkich, często niemożliwych do przeniesienia czy "podania" przez ludzi. Oferta Mini Żuraw budowlany wynajem z obsługą, czy też inaczej Mini Żuraw budowlany wynajem z operatorem, jest ofertą skierowaną ściśle do firm i osób borykających się z problemem unoszenia, podnoszenia i "podawania" ciężkich elementów budowlanych, wykonywanych podczas całego procesu budowy.

Więcej dodatkowych informacji w temacie

Szersze informacje o dźwigu, opisy i dane techniczne

Niewątpliwie jedną z najistotniejszych zalet samego dźwigu jest niezwykle mała szerokość korpusu: jedynie 750 mm. Taka szerokość pozwala na bezproblemowy wjazd dźwigu do pomieszczeń przez standardowy otwór drzwiowy.

Kolejnym istotnym atutem dźwigu jest niezwykle mały nacisk na podłoże, jak i jego zwrotność i stabilność. Masa całkowita samego dźwigu wynosi prawie 2 tony. Elementy takie jak programowalny ogranicznik momentu, przekładnia hydrostatyczna, czujnik wraz z alarmem przechylenia oraz system śledzenia toru dla prostszego manewrowania są kolejnymi atutami urządzenia. Dźwig dysponuje wydajną wyciągarkę z dwoma prędkościami oraz hydrauliczny hamulec tarczowy. Jednym z równie istotnych, jak powyższe, atutów jest możliwość zdalnego sterowania dźwigiem.

Japońska myśl technologiczna producenta dźwigu MAEDA pozwoliła na uzyskanie niezwykłych funkcjonalności samego urządzenia.

Dźwig po złożeniu staje się zaskakująco mały jak na tak mocne i funkcjonalne urządzenie. Po złożeniu jego wysokość nie przekracza 1,5 m, szerokość 0,75 m, a długość to nieco ponad 2,5 m.

Najistotniejsze atuty mini Żurawia to bezsprzecznie wysoka precyzja, możliwość sterowania i niespotykana dotąd mobilność, niezwykle duży jak na takie małe urządzenie wysięg roboczy i równie wyjątkowo duży udźwig.

Takie funkcjonalności pozwalają na świadczenie Specjalistycznych Usług dźwigowych na ograniczonych polach roboczych lub w innych przestrzeniach o ograniczonym dostępie czy w miejscach, w których dźwigi takie mogą zastępować żurawie wieżowe lub żurawie samojezdne.

Zastosowanie tego typu urządzeń często przyczynia się do znacznego obniżenia kosztów inwestycji, a wszystko dzięki realnemu skróceniu czasu wykonywanych prac budowlanych. Tego rodzaju Mini żuraw budowlany dotrze w wiele miejsc, do których dotarcie zwykłego dźwigu byłoby zupełnie niemożliwe.

Wszystko dzięki kompaktowym wymiarom i niewiarygodnej zdolności manewrowania Żurawia MAEDA.

Takie unikalne właściwości samego dźwigu w korelacji z odpowiednio wysokimi kwalifikacjami operatora znacznie usprawniają technikę pionowego podnoszenia ciężkich i często wielkogabarytowych elementów budowlanych. Dzięki tej japońskiej technologii dokonuje się prawdziwa rewolucja na rynku usług budowlanych w Polsce.

Nasza firma korzysta z tego urządzenia podczas zadań wymagających montaży, ale ma też w swojej ofercie usługę wynajmu mini żurawia. Mini żuraw z obsługą możliwy jest do wynajęcia na godziny dla wszystkich zainteresowanych.

 

O firmie

Kim jesteśmy - misja firmy

Istniejemy na rynku gnieźnieńskim od 22 lat, ciesząc się doskonałą opinią wśród naszych klientów. Jesteśmy największym salonem sprzedającym okna, drzwi, bramy i ogrodzenia w naszym regionie. Posiadamy ponad 800 m2 powierzchni wystawowej.

Baner przedstopka Dziemidowicz

MINI ŻURAW WYNAJEM

Nasze ekipy monterskie posiadają w swoim parku maszynowym mini żurawia japońskiej firmy Maeda. W dniach, w których mini żuraw nie bierze udziału w montażach możliwy jest jego wynajem.