Okna, Drzwi, Bramy i Ogrodzenia

Profesjonalne doradztwo, sprzedaż, serwis i montaż - blisko 30 lat doświadczenia

 • Bramy garażowe wszelkiego typu

 • Bramy garażowe wszelkiego typu

 • Bramy garażowe wszelkiego typu

 • Gotowe ogrodzenia modułowe lub na wymiar

 • Gotowe ogrodzenia modułowe lub na wymiar

 • Gotowe ogrodzenia modułowe lub na wymiar

 • Gotowe ogrodzenia modułowe lub na wymiar

 • Automatyka bram wjazdowych i garażowych

 • Automatyka bram wjazdowych i garażowych

 • Automatyka bram wjazdowych i garażowych

 • Drzwi zewnętrzne i wewnętrzne, pokojowe

 • Drzwi zewnętrzne i wewnętrzne, pokojowe

 • Drzwi zewnętrzne i wewnętrzne, pokojowe

 • Okna drewniane i z PCV wszelkiego typu

Okna drewniane Urzędowski

 

Kontakt z Działem Obsługi Klienta
(61) 424 19 95

 

Przejdź na stronę producenta:
www.urzedowski.pl

Obecne okna, choć bez porównania lepsze od znanych kiedyś okien zespolonych, posiadają swoje ograniczenia. Dlatego zaprojektowalismy okno Galux, którego przełomowe rozwiązania zapewniają stabilność, oszczędność ciepła, większą ochronę przed hałasem.

Pamiętamy też, że okna to nie tylko materiał budowlany, ale i ważny element wnętrza. Dlatego projektując okno Galux byliśmy równie wymagający dla jego designu, jak dla parametrów technicznych.

Firma URZĘDOWSKI jest polskim producentem wysokiej klasy okien i drzwi balkonowych z mahoniu i sosny. Od lat plasuje się w czołówce polskich producentów stolarki otworowej z drewna.

Jest niewątpliwym liderem pod względem produkcji okien jednoramowych, w których się specjalizuje, z wolumenem sprzedaży na poziomie ok.100.000 jednostek okiennych rocznie.

Wysoką pozycję rynkową firma zawdzięcza stałemu podnoszeniu poziomu technologicznego produktu oraz przemyślanej strategii marketingowej, która wykreowała markę i wyrazisty wizerunek firmy. Dzięki niej URZĘDOWSKI jest najlepiej rozpoznawanym producentem okien z drewna, który dysponuje szeroką siecią dystrybucyjną.

Nastawienie na nowoczesne technologie i wysoką jakość produktu umożliwiły firmie URZĘDOWSKI realizację misji, która przez minione dziesięć lat wyznaczała cele i kierunki rozwoju. Tą misją jest: dostarczanie klientom estetycznych i funkcjonalnych okien, o europejskim standardzie wykończenia i przystępnej cenie.

Na co należy zwracać uwagę przy wyborze okien

Materiał do produkcji - tarcica najwyższej jakości. Selekcja najlepszej jakości drewna połączona z usunięciem wszelkich jego wad anatomicznych (sęki, spękania, niekorzystny układ słoi).

Profil okienny o zaokrąglonych krawędziach (soft-line). Zwiększona trwałość powłoki lakierniczej, lepsza ergonomia użytkowania.

Trójwarstwowo klejone ramiaki ościeżnicy i skrzydeł. Nowoczesna, sprawdzona technologia zapewniająca maksymalne zminimalizowanie naprężeń wewnętrznych w drewnie.

Impregnowanie i malowanie w pełni zautomatyzowanej lakierni. Zawsze doskonale równomierna i trwała powłoka lakiernicza.

Okucie obwiedniowe na każdym skrzydle okna. Idealna szczelność i równomierny docisk skrzydła do ościeżnicy nawet po wielu latach użytkowania.

Pakiet dwuszybowy (z szybą niskoemisyjną) o współczynniku przenikania ciepła U=1,1 W/m2K. Niski współczynnik U pozwala zaoszczędzić energię potrzebną do ogrzewania, a co za tym idzie Państwa pieniądze, a nam wszystkim środowisko naturalne.

Termookapnik w porównaniu ze standardowym dużo lepsza ochrona przed przenikaniem zimna w bardzo narażonym na to miejscu okna, a przez to zapewniająca, że skroplenie pary wodnej nastąpi w przestrzeni komory do odprowadzania wody.

Konstrukcja ościeżnicy ze stałym słupkiem w oknach wieloskrzydłowych. Stabilna konstrukcja zdecydowanie mniej podatna na odkształcenia niż w przypadku rozwiązania ze słupkiem ruchomym, pewne wielopunktowe mocowanie skrzydeł do ościeżnicy, niezależne od siebie funkcjonowanie skrzydeł.

Widoczny rysunek drewna również pod farbami kryjącymi (białą, brązową). Pewność co do jakości użytej do produkcji tarcicy - mimo powłoki lakierniczej widać czy drewno użyte do wytworzenia okna nie posiada sęków lub kołkowań po nich, spękań lub innych nieusuniętych wad anatomicznych.

Opakowanie i zabezpieczenie do transportu. Zabezpieczenie towaru na czas transportu świadczy o solidności producenta.

 

O firmie

Kim jesteśmy - misja firmy

Istniejemy na rynku gnieźnieńskim od prawie 30 lat, ciesząc się doskonałą opinią wśród naszych klientów. Jesteśmy największym salonem sprzedającym okna, drzwi, bramy i ogrodzenia w naszym regionie. Posiadamy ponad 800 m2 powierzchni wystawowej.

Baner przedstopka Dziemidowicz

MINI ŻURAW WYNAJEM

Nasze ekipy monterskie posiadają w swoim parku maszynowym mini żurawia japońskiej firmy Maeda. W dniach, w których mini żuraw nie bierze udziału w montażach możliwy jest jego wynajem.