Okna, Drzwi, Bramy i Ogrodzenia

Profesjonalne doradztwo, sprzedaż, serwis i montaż - ponad 22 lata doświadczenia

 • Bramy garażowe wszelkiego typu

 • Bramy garażowe wszelkiego typu

 • Bramy garażowe wszelkiego typu

 • Gotowe ogrodzenia modułowe lub na wymiar

 • Gotowe ogrodzenia modułowe lub na wymiar

 • Gotowe ogrodzenia modułowe lub na wymiar

 • Gotowe ogrodzenia modułowe lub na wymiar

 • Automatyka bram wjazdowych i garażowych

 • Automatyka bram wjazdowych i garażowych

 • Automatyka bram wjazdowych i garażowych

 • Drzwi zewnętrzne i wewnętrzne, pokojowe

 • Drzwi zewnętrzne i wewnętrzne, pokojowe

 • Drzwi zewnętrzne i wewnętrzne, pokojowe

 • Okna drewniane i z PCV wszelkiego typu

Mini Żuraw do okien - Mini Żuraw do szyb

Mini żuraw do okien

Mini żuraw duże okna wielkogabarytowe ciężkie okna mini żuraw do ciężkich okien

Osadzanie ciężkich okien bez konieczności zastosowania wielkich dźwigów jest niekwestionowanym atutem tego urządzenia. Może ono pracować w miejscach, do których tradycyjny dźwig miałby problem z dotarciem, jak i w miejscach, w których takie dotarcie byłoby nie tylko utrudnione, ale w niektórych przypadkach wręcz niemożliwe. Ze względu na swoje naprawdę niewielkie rozmiary jak na dźwig, swoją mobilność, jak i udźwig do 2,82 tony, staje się często jedynym rozwiązaniem technologicznym w sytuacjach, w których użycie zwykłego dźwigu byłoby niemożliwe albo nieopłacalne. Mini żuraw do okien stosuje się zarówno w koniecznych sytuacjach, ale również w przypadkach, w których precyzja osadzenia okna jest bezwzględnie wymagana. Oczywiście stosuje się go także ze względu na wygodę montażu.

Mini żuraw do szyb

Ciężkie szyby wstawianie ciężkich szyb mini żuraw z przyssawkami do szyb

Nowe trendy budownictwa zmierzają w stronę dużych przeszkleń fasadowych. Wiele budynków zawiera znaczącą powierzchnię przeszkleń. Niektóre mają przeszklenia, w których stosuje się szyby wielkogabarytowe. Takie rozwiązania wymagają, aby do montażu takich przeszkleń stosować dźwigi mogące unieść i "podać" monterom szyby o wadze uniemożliwiającej podanie i osadzenie ich siłą rąk ludzkich. Mini żuraw do szyb sprawdza się więc idealnie.

Wynajem mini żurawia

Mini żuraw wynajem Firma Dziemidowicz Wynajem mini Żurawia z doświadczonym operatorem

Firma Dziemidowicz oferuje usługi montażu okien, szyb mini żurawiem firmy MAEDA, ale także oferuje możliwość wynajmu dźwigu wraz wykwalifikowanym i doświadczonym operatorem. Ofertę taką kierujemy nawet do Naszej konkurencji. Udostępniamy dźwig tam, gdzie tylko znajdzie swoje zastosowanie. Wynajem mini żurawia, pomimo że jest usługą zewnętrzną, cieszy się sporym powodzeniem.

Szersze, opisowe informacje w temacie Mini Żuraw MAEDA

Japońska technologia i japońskie rozwiązania w polskim budownictwie – opis warty przeczytania

Sam dźwig po złożeniu jest niezwykle mały, co jest oczywiście jego niekwestionowaną zaletą. Szerokość nieprzekraczająca 75 cm pozwala dźwigowi na bezinwazyjny wjazd do pomieszczeń, do których zwykły dźwig nigdy nie miałby szansy wjechać, a zatem i podnieść elementy, których w takiej sytuacji zwykły dźwig nie byłby nawet w stanie podnieść. Tym samym stwarza możliwości, jakich nigdy wcześniej zwyczajnie nie było lub jakie były do osiągnięcia jedynie na drodze skomplikowanego wcześniejszego planowania budowy lub kombinatorstwa strategicznego w zakresie podnoszenia ciężkich i trudnych do podnoszenia elementów.

Mini żuraw do okien podniesie każde okno o wadze do 2,82 t.

Bardzo ciekawym jest fakt, że dźwig, mimo iż waży prawie 2 tony, wywiera niezwykle mały nacisk na podłoże, a oprócz tego ma niespotykaną zwrotność i stabilność.

Dźwig posiada szereg istotnych funkcjonalności takich jak ogranicznik momentu czy przekładnię hydrostatyczną. Do tego czujnik przechylenia wraz z alarmem przechylenia, system śledzenia toru dla prostszego manewrowania. Ma również wydajną wyciągarkę z dwoma prędkościami oraz hydrauliczny hamulec tarczowy, a ponadto możliwość zdalnego sterowania mini żurawiem.

W stanie złożenia dźwig jest niezwykle mały. Jego wysokość to 1,5 m, szerokość to 0,75 m, a długość nie przekracza 2,5 m.

Takie cechy nadała mu japońska myśl technologiczna. Producentem dźwigu jest bowiem japońska firma MAEDA, która obdarowała swoje "dziecko" wysoką precyzją sterowania i niezwykłą mobilnością jak na urządzenie o takim wysięgu roboczym i równie dużym udźwigu. Dzięki tym atutom stosowany jest często jako mini żuraw do szyb, których waga przekracza możliwości wstawienia ich przy pomocy rąk ludzkich lub nawet przy pomocy jakiegokolwiek innego podnośnika.

Dzięki takim rozwiązaniom dźwigiem można świadczyć specjalistyczne usługi w przestrzeniach zupełnie niedostępnych lub w miejscach o ograniczonym dostępie, gdzie zwykłe dźwigi nie miałyby żadnych szans.

W wielu przypadkach oznacza to również znaczne obniżenie kosztów inwestycji dzięki realnemu skróceniu czasu, który jest potrzebny na wykonywanie tego typu prac budowlanych.

Kompaktowe wymiary i niewiarygodna zdolność manewrowania tego mini Żurawia pozostają unikalnymi właściwościami samego dźwigu, a w połączeniu odpowiednimi kwalifikacjami specjalisty-operatora w niespotykany dotąd sposób usprawniają technikę pionowego podnoszenia wielkich i ciężkich elementów budowlanych, sprawiając, że budowa staje się prostsza i efektywniejsza.

Firma Dziemidowicz, oferuje wynajem mini żurawia do okien wraz z przyssawkami pneumatycznymi i wykwalifikowanym, doświadczonym operatorem dźwigu.

 

O firmie

Kim jesteśmy - misja firmy

Istniejemy na rynku gnieźnieńskim od 22 lat, ciesząc się doskonałą opinią wśród naszych klientów. Jesteśmy największym salonem sprzedającym okna, drzwi, bramy i ogrodzenia w naszym regionie. Posiadamy ponad 800 m2 powierzchni wystawowej.

Baner przedstopka Dziemidowicz

MINI ŻURAW WYNAJEM

Nasze ekipy monterskie posiadają w swoim parku maszynowym mini żurawia japońskiej firmy Maeda. W dniach, w których mini żuraw nie bierze udziału w montażach możliwy jest jego wynajem.